IT Business Analyst in Banking Industry

I0IBAB01

Full-time

Job Description

Több éves rendszerszervezői háttérrel, banknál szerzett gyakorlattal és magabiztos angol nyelvtudással rendelkező kollégánkat keressük Senior Business Analyst pozícióba. Ha megfelelsz ezeknek a kritériumoknak, küldd el jelentkezésed, hogy mielőbb felvehessük Veled a kapcsolatot, mert már jövő hónapban munkába állhatsz.

Várható feladatok:

  • Aktív részvétel üzleti, szállítói és IT területekkel való egyeztetésekben
  • Segítség nyújtás a fizikai architektúra véglegesítésében
  • Dokumentációk készítése és a projektek minőségbiztosítása
  • Rendszeroldali tesztelés
  • Napi szintű együttműködés az érintett területekkel

Qualifications

Elvárások:

  • Több éves pénzintézetnél szerzett rendszerszervezői tapasztalat
  • Rendszerszintű gondolkodásmód, rendszerintegrációs ismeretek
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Problémamegoldó készség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Kimagasló kommunikációs, szervező és koordinációs készség
  • Magabiztos IT háttér

Előnyt jelent:

  • SMS küldő rendszerek ismerete
  • Magas rendelkezésreállás ismerete
  • Fejlesztői múlt, megvalósítási tapasztalatok

Additional Information

Mit ajánlunk neked?

  • Rugalmas munkavégzés
  • Emberközpontú vállalat
  • Nemzetközi projektek
  • Modern munkakörnyezet
  • Belső tréning lehetőségek