Integration Architect

I0IAK01

Full-time

Job Description

Ha banki területen keresed a következő szakmai kihívásodat, Integration Architect-ként, jelentkezz hozzánk. 🙂

Az alábbiak lesznek a feladataid:

  • Követelmények részletes analízise után alkalmazás dekompozícóban való részvétel
  • Integrációk tervezése és megvalósítása együttműködve az EnterpriseArchitect csapattal.
  • Adatáramlási folyamatokot kidolgozása és tervezése
  • Szoros kapcsolattartás az üzemeltetéssel, rendszerszervezőkkel, fejlesztőkkel
  • Részvétel a változáskezelési folyamatban, telepítési, release kezelési folyamatokba; interációs szempontból

Qualifications

Ami ehhez szükséges:

  • Integrációs megoldások ismerte (Synchron és Asynchron)
  • SOA megoldások és tervezési alapelvek ismerte
  • MicroServices tervezési megoldások
  • Releváns service registry-k ismerete
  • XML, XSD, XPATH ismeret
  • UML alapú modellezési ismeretek
  • Megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Stabil angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban
Ami előnyt jelent:
  • Banki informatikai piac (szereplők, termékek, tapasztalatok) ismerete
  • Fejlesztői múlt, megvalósítási tapasztalatok
  • Egyéb banki (pl. számlavezető) rendszerek ismerete

Additional Information

Mit ajánlunk neked?

  • Emberközpontú vállalat
  • Nemzetközi projektek
  • Modern munkakörnyezet
  • Belső tréning lehetőségek