Hardware Developer

REF16D

department
Engineering
Full-time

Job Description

Ha van min. 1-2 év tapasztalatod analóg és digitális áramkör tervezésben, szívesen utaznál

és nyitott vagy egy új karrierlehetőségre, jelentkezz nálunk hardver fejlesztőnek!

Olvass tovább a részletekért!

Feladataid lesznek:

  • Beágyazott rendszerek hardver fejlesztése (V modell)
  • Analóg és digitális áramkörök tervezése
  • Kockázatelemzési számítások és elemzések
  • Nyomtatott áramkörök tervezése
  • Prototípusok kivitelezése, tesztelése
  • Fejlesztési dokumentáció készítése

Qualifications

Mire lesz szükséged:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Gyakorlati tapasztalat analóg és digitális áramköri tervezésben
  • Gyakorlati tapasztalat áramkörök kivitelezésében, élesztésében, mérésében, tesztelésében
  • Legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Analitikus gondolkodás
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Min. 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Utazási kedv

Előnyt jelent neked:

  • Járműipari elektronikai tervezésben szerzett tapasztalat, V modell ismerete
  • Mikrokontrollerek programozásában való jártasság, C és/vagy ASM ismerete
  • Járműipari kockázatelemzésben szerzett tapasztalat
  • Tervezési eszközök ismerete: Mentor, Altium, MathCAD
  • Szenzor(ok) elektronikai fejlesztésében szerzett tapasztalat

Additional Information

Mit kínálunk számodra:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, bővülő vállalat
  • Nemzetközi modern munkakörnyezet

Ha magadra ismertél és örömmel dolgoznál ebben a pozícióban, küldd el nekünk friss önéletrajzod az alábbi formon keresztül!

Munkavégzés helye: Budapest