Enterprise Architect

I0EAS001

Full-time

Az állás leírása

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Alkalmazások integrációjának tervezése két vállalat viszonylatában
  • Üzleti folyamatok feltérképezése, adatok alkalmazásokhoz kapcsolódásának felmérése
  • Rendszerintegrációs feladatok megoldása, kapcsolódó rendszerek megtervezése
  • Szakmai projektek vezetése IT intenzív szolgáltató vállalatoknál
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel és szervezőkkel
  • Technológiai kockázatok azonosítása, kezelési mód kidolgozása

Képzettség

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/informatikai)
  • 5 év architect tapasztalat (nagyvállalati projektekben)
  • Migrációs folyamatok és eszközök ismerete
  • Cloud Architect ismeretek
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Projektmenedzsment minősítés

További információk

Amit kínálunk:

  • Modern irodai környezet, barátságos kollégák
  • Hosszú távú, stabil lehetőség

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Ebben a pozícióban túlnyomórészt irodai munkavégzésre lehet számítani.

Munkavégzés helye: Budapest