Embedded System Test Coordinator

REF70I

Full-time

Job Description

Amennyiben van már legalább 3 év beágyazott szoftvertesztelői tapasztalatod, és úgy érzed jól tudnál koordinálni egy csapatot, akkor Téged keresünk! 🙂

Főbb feladataid lesznek:

  • Beágyazott rendszerek tesztelésének irányítása
  • Teszt projektek tervezése, koordinációja és folyamatos ellenőrzése
  • Termékspecifikációk alapján tesztesetek tervezése
  • Alrendszerek integrálása szimulált és valós környezetben
  • Tesztek végrehajtása, hibák dokumentálása
  • Teszteredmények kiértékelése és dokumentálása
  • Projekt státusz riportálás nemzetközi projektcsapat felé
  • Teszt környezetek fejlesztésének menedzselése
  • Csapatok közötti kommunikáció biztosítása
  • Tesztelői folyamatok, határidők betartása és betartatása
  • Vállalati szabályozások és szabványok betartása
  • Rendszervalidációban való részvétel

Qualifications

Mire lesz szükséged:

  • Műszaki/mérnöki felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év beágyazott szoftvertesztelői tapasztalat
  • Önálló, lendületes munkavégzésre való képesség
  • Párhuzamos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tesztmódszerek alapos ismerete
  • Teszt menedzsment eszközök használatában szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • ISTQB CTAL TM/TA tanúsítvány
  • C/ C++ programozási nyelvek, szkriptnyelvek ismerete
  • Linux felhasználói szintű ismeret
  • Hardvertesztelői tapasztalat,
  • Járműipari, biztonságkritikus rendszerek fejlesztésével, tesztelésével kapcsolatos tapasztalat
  • Projektmenedzsment eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Additional Information

Mit kínálunk neked?

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Munkavégzés: Budapest

Ha tetszett amiket olvastál, akkor várjuk jelentkezésedet, friss önéletrajzoddal! 🙂