Embedded System Software Test Engineer

REF6E

Full-time

Job Description

Ebben az állásban szoftvertesztelő mérnökként befolyással leszel a biztonságos és környezettudatos vasúti közlekedés megvalósítására, miközben a legmodernebb paradigmákat használod majd munkád során!

Ha készen állsz egy izgalmas karrier kihívásra, akkor mindenképp olvass tovább!

Főbb feladataid:

  • Vasúti fékvezérlő rendszerek tesztelésében való részvétel
  • Tesztesetek írása, végrehajtása
  • Tesztkörnyezet fejlesztése
  • Rendszerintegrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás fejlesztői csoportokkal
  • Szabványoknak megfelelő teszt dokumentáció elkészítése
  • Tesztelési folyamatok és módszerek fejlesztésében való részvétel

Qualifications

Fontos, hogy az alábbiak a zsebedben legyenek:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Szoftvertesztelésben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Objektumorientált programnyelv ismerete
  • Tesztmenedzsment eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • Önálló, lendületes munkavégzés
  • Jó kommunikáció, csapatjátékos hozzáállás
  • Utazási kedv
  • Angol nyelvtudás

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • ISTQB tanúsítvány – ha még nincs, akkor segítünk megszerezni
  • Beágyazott, biztonságkritikus rendszerek tesztelésében szerzett tapasztalat
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Szkriptnyelvek használatában szerzett tapasztalat
  • Linux ismeretek

Additional Information

Amit ajánlunk

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások

 és még sokkal több!

Gyere és dolgozz egy olyan cégnél, ahol kimeleten fontosak a munka megbecsülése és a work-life balance.

Légy részese valaminek, ami valódi értéket teremt!

Munkavégzés helye: Budapest