Embedded Software Engineer

K1SSE1

Full-time

Job Description

Innovatív vezetéstámogató rendszer fejlesztéséhez keressük új szoftverfejlesztő mérnökünket! Egy olyan rendszeren dolgozhatsz, ami a közúti villamosok és a villamos-metró hibridek számára készült, a forgalomban résztvevő járművekkel és gyalogosokkal való ütközést segít elkerülni. Ha szívesen vágnál bele ebbe a szuper feladatba és a birtokodban vannak az alábbi képességek, akkor várjuk jelentkezésedet az alábbi formon, vagy egyből a címre is küldheted önéletrajzodat. 🙂

Milyen feladataid lesznek?

  • Képfeldolgozó algoritmusok fejlesztése
  • Kód optimalizálása limitált erőforrású X86 és ARM rendszerre
  • C++ és CUDA modulok fejlesztése
  • Generált kódok integrálása
  • Komplex problémák megoldása járműkövetés, target kiválasztás, képfeldolgozás területén
  • Munka dokumentálása vasúti szabványoknak megfelelően

Qualifications

Amit kérünk tőled:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Átfogó C / C++ ismeret
  • Tesztelhető beágyazott kódok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Alacsonyszintű szoftverarchitektúra tervezésben szerzett tapasztalat
  • Proaktív, célorientált hozzáállás
  • Csapatmunka
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Multiszenzoros ADAS rendszer komponenseinek implementálása több processzoron
  • Járműipari tapasztalat
  • GPU programozásban szerzett gyakorlat
  • Linux rendszerek ismerete
  • Linux fejlesztésben szerzett tapasztalat

Additional Information

Amit ajánlunk:

  • Kötetlen, rugalmas munkaidő
  • Kiemelkedő bérezés, cafeteria, 13. havi fizetés, prémium
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Konferenciák, képzések, oktatások
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Támogató csapat, jó hangulat

és ez még csak a kezdet!

Tetszik a leírás? Nyomj a jelentkezés gombra és hamarosan keresni fogunk!