Data Business Specialist

I0DBSS001

Full-time

Az állás leírása

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • Adatvagyon-felmérés tervezése, kivitelezése az IT és a menedzsment folyamatba történő bevonásával
  • Adatok tudatos kezelése, ezzel kapcsolatos jó gyakorlatok bemutatása, ismertetése
  • Adatminőség üzleti és IT-oldali aspektusainak feltárása, standardok kialakítása
  • Adatminőség fejlesztését szolgáló megoldások bevezetése
  • Ügyfelek támogatása data governance keretrendszer bevezetésében, ezzel kapcsolatos szervezeti változások végrehajtásában
  • Üzleti elemzői feladatok ellátása
  • Dokumentációk készítése

Képzettség

Mire lesz szükséged?

  • Főiskolai/egyetemi végzettség (előny: műszaki területen szerzett diploma)
  • 3+ év IT Business Analyst/rendszerszervező tapasztalat
  • Data governance keretrendszerek, adatvagyon-gazdálkodás szerepköreinek, folyamatainak ismerete
  • Folyamatmodellezési ismeretek, szoftverek készségszintű használata
  • Folyékony (tárgyalóképes) angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság, konstruktivitás
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód
  • Önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előny:

  • Tapasztalat adatkatalógus és adatvagyon-leltár készítésében
  • Törzsadat-kezelési koncepciók és módszerek ismerete
  • Adatminőség feltárásában és fejlesztésében szerzett korábbi tapasztalatok
  • Data Governance megoldások ismerete, rendszer bevezetésével kapcsolatban szerzett tapasztalat

További információk

Amit kínálunk:

  • Modern irodai környezet, barátságos kollégák
  • Hosszú távú, stabil lehetőség

Alvállalkozók jelentkezését is várjuk!

Ebben a pozícióban túlnyomórészt irodai munkavégzésre lehet számítani.

Munkavégzés helye: alapvetően Budapest.