Compliance officer

E0CO01

department
Finance
level required
Associate
Full-time

Állás leírása

Partnercégünk a világ 26 országában jelenlévő, világszerte több mint 7000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek munkatársaik folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjére.

Feladatok, amelyekben számítanak Rád:

  • A jogszabályoknak és belső szabályoknak való megfelelőség biztosítása, valamint jogszabálykövetés
  • Compliance kockázatok értékelése
  • Pénzmosás megelőzési vizsgálatok lebonyolítása
  • Ellenőrzési feladatok ellátása, vizsgálatok teljes koordinálása, jelentések készítése
  • Társosztályok számára állásfoglalások nyújtása
  • Szabályzatok véleményezése, a Társaság belső folyamatai kapcsán tanácsadás
  • Vezető munkájának támogatása
  • Anyavállalattal történő angol nyelvű kapcsolattartás

Előnyben részesítik:

  • Pénzügyi vállalkozások szabályozó környezetének ismeretét
  • Információbiztonsági területen szerzett gyakorlatot

Képzettség

Amit elvárnak Tőled:

  • Jogi/közgazdasági felsőfokú végzettséget
  • Minimum 1-2 éves tapasztalatot megfelelőségi munkakörben, preferáltan követeléskezelési vagy bankszakmai szektorban
  • Angol nyelvtudást
  • Rendszer-, folyamat-, és kontroll szemléletet
  • Önálló munkavégzést és jó problémamegoldó képességet
  • Multitasking képességet, valamint proaktivitást

Amit nyújtanak:

  • Változatosságot és önállóságot a feladatok tekintetében
  • Szakmai fejlődési lehetőséget egy fiatal, dinamikus csapat tagjaként
  • Heti 2 nap home office lehetőséget
  • Szakmai  képzéseken való részvételt
  • Jól felszerelt, központi elhelyezkedésű, modern és kellemes munkakörnyezetet
  • Ingyenes sportolási lehetőséget

További információk

A munkavégzés helye: Budapest, Váci út