Change Manager

I0CMK01

department
Project Management
level required
Associate
Full-time

Állás leírása

Vonz a nemzetközi munkakörnyezet banki területen és szereted a rugalmas munkavégzést? Jelentkezz nálunk, ha van 3+ év tapasztalatod projekt vagy koordinációs feladatokban, változáskezelésben, emellett kommunikatív és proaktív vagy!

Feladatok:

  • Projektek változtatáskezelési folyamatainak kialakítása és üzemeltetése
  • A projekt során felmerülő változtatási igények azonosítása, dokumentációja
  • A felmerülő változtatási igények koordinálása az adott szakmai területekkel, döntés-előkészítő anyagok előállítása
  • Projekt megbeszéléseken való aktív részvétel és a változtatási igények képviselete

Képzettség

  • Szakirányú (műszaki vagy gazdasági) felsőfokú végzettség
  • 3+ év projekt vagy koordinációs feladatokban szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat változáskezelésben
  • Kiváló szervezői és elemző képesség, strukturált gondolkodás, precizitás
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó és kezdeményező készség
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Folyékony üzleti angol nyelvtudás (szóban és írásban)

Előnyt jelent:

  • Core és egyéb banki rendszerek tervezésében és bevezetésében szerzett tapasztalat
  • Multinacionális vállalati környezetben szerzett projektvezetői vagy change management tapasztalat
  • Banki termékek, folyamatok és üzleti trendek magas szintű ismerete

További információk

Amit kínálunk:

  • Változatos, hosszú távú projektek nagyvállalati területen, komplex feladatokkal
  • Szakmai megbecsülés
  • Home office lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Az interjúztatás online történik.