Business Analyst with SQL Knowledge

E0BA1

Full-time

Állás leírása

Várjuk jelentkezésed Business Analyst pozíciónkra, ha már a zsebedben van 2-3 év szakmai tapasztalat, nem jelent gondot az angol és szívesebben olvasod az SQL-t, mint a Háború és békét!

Görgess tovább, nézd meg a részleteket és már küldheted is CV-d! 😉

Amit kérünk tőled:

  • Termékgazda vagy IT Business Analyst pozícióban szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • IT fejlesztési és/vagy rendszerbevezetés projektben szerzett szakmai háttér
  • SQL lekérdező nyelv olvasás szintű ismerete
  • Kiemelkedő szakmai kommunikációs képesség
  • Specifikációkészítésben szerzett tapasztalat
  • Folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Változásorientált környezetre való nyitottság
  • Precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás, problémamegoldási készség
  • Folyékony angol nyelvtudás

Fontos még:

  • Precíz, hatékony munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet
  • Új technológiák megtanulására való hajlandóság

Képzettség

Előnyt jelent:

  • JIRA/Confluence ismeret
  • Fejlesztői tapasztalat (bár kódolni nem kell a munkakörben)
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Banki, behajtási folyamatok ismerete
  • Agilis és projekt ismeretek
  • Web-es környezetben szerzett tapasztalat
  • Rendszertervezési gyakorlat

Kihívások, melyekkel munkád során találkozni fogsz:

  • Agilis módszertan, sprintek előkészítése, tervezése csapatban
  • Üzleti területek fejlesztési igényeinek felmérése és specifikálása
  • Informatikai rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatoknak a részletes megismerése
  • Specifikált fejlesztési igények teljes körű koordinálása
  • Javaslattétel kidolgozása az egyes rendszerek fejlesztésére
  • Felhasználói tesztelések támogatása
  • Üzleti rendszerek hibajavítási tevékenységeinek

További információk

Amit ajánlunk neked:

  • Egyénre szabott karrier út és oktatási terv
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Brill sportkártya & AYCM tagság
  • Kiemelt bérezés
  • Jól felszerelt, modern munkahely
  • Fiatalos, lendületes munkakörnyezet
  • Nemzetközi projektben való részvétel
  • Céges relaxációs és játék szoba (nintendo wii, darts, csocsó)
  • Angol nyelvi képzés
  • Hazautazás és napi munkába járás támogatása
  • Rendszeres csapatépítő események

Munkavégzés helye: Budapest