Business Analyst with Bank or Governance background

REF19C

department
Analyst
Full-time

Job Description

Ha villámgyorsan megérted az ügyfelek igényeit és értesz a szoftverfejlesztők nyelvén is, itt egy új kihívás, jelentkezz üzleti elemzőnek!

Olvass tovább a részletekért!

Milyen feladatok várnak:

  • Megismered és megérted az ügyfelek igényeit, az üzleti folyamatokat és elvárásokat
  • A felhasználó üzleti igényeinek támogatása innovatív ötletekkel
  • E2E átlátod a felhasználó működési folyamatait, megoldásokat javasolsz
  • Megfelelő belső, felhasználóoldali üzleti koordináció hiányában átveszed és koordinálod az ügyfelek üzleti területeit az adott projekt kapcsán
  • Ügyfeleink üzleti igényeinek elemzése, ez alapján a funkcionális követelmények definiálása
  • Üzleti specifikáció elkészítése
  • Szoftverfejlesztők támogatása – a funkcionális specifikáció értelmezésében
  • Optimalizálási lehetőségek azonosítása meglévő és új IT technológiák mentén, ezek koncepcióvá alakítása, elemzés gazdasági szempontból
  • Az értékesítő kollégák támogatása: ügyfélprezentációk összeállításában részvétel
  • Részvétel tesztelési folyamatban
  • A belső üzletfejlesztési tevékenységeket és innovációkat proaktív támogatása
  • Értékteremtő kapcsolatok fenntartása ügyfelekkel, a belső- és az ügyfél oldali projekttagokkal, a felhasználókkal, valamint egyéb partnerekkel
  • A szakterület csapatában dolgozó junior kollégáid mentorálása

Qualifications

Mire lesz szükséged:

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • Informatikai szoftverfejlesztési projektekben szerzett üzleti elemző vagy rendszerszervező vagy projektmenedzser tapasztalat – minimum 3 év
  • Szoftverfejlesztési módszertanok és gyakorlatok ismerete
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Társalgási szintű angol

és még:

  • Stratégiai gondolkodás
  • Rendszerszemlélet
  • Remek kommunikációs készség
  • Magabiztos tárgyalási készség
  • Proaktív, ügyfélorientált szemlélet
  • Csapatjátékos attitűd
  • Igény a folyamatos önfejlesztésre
  • Képesség mások fejlesztésére

Előnyt jelent neked:

  • Magabiztos szakmai angol előny

Additional Information

Mit nyújtunk számodra:

  • A legújabb technológiákkal dolgozhatsz
  • Támogatjuk, hogy új minősítéseket szerezz
  • Gondolkodó szervezet vagyunk, értékeljük a kreatív javaslatokat
  • Senior kollégáinknak lehetősége van a BME-n továbbadni a tudásukat
  • Rugalmas munkaidő: nálunk 10-15 óra között van a törzsidő, a többit rád bízzuk
  • Fiatalos, emberközpontú vállalat
  • Csoki, kávégép, csocsó
  • Cafeteria

Ha úgy érzed, pont egy ilyen állást kell neked, akkor ne habozz – jelentkezz friss önéletrajzoddal most!

Munkavégzés helye: Budapest