Banki Rendszerszervező

I0RSZK01

Full-time

Állás leírása

Minimum 2-3 év banki rendszerszervezői, üzleti elemzői vagy tanácsadói pozícióban szerzett tapasztalattal a hátad mögött és a szükséges végzettséggel a zsebedben, ezt a pozíciót neked találták ki! Ha szeretnél fejlődni és magasabb fokozatra kapcsolni, akkor jelentkezz hozzánk rendszerszervezőnek!

Feladatok:

  • A fejlesztési igények felmérése, elemzése, specifikálása, validálása, követelmények rendszerezése
  • Szoros együttműködés az üzlettel, üzleti workshopok és fókuszcsoportos interjúk szervezése, facilitálása
  • Alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, döntések előkészítése
  • A bank üzleti céljaihoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások kiválasztása és megvalósítása
  • Dokumentációk elkészítése, átadása, oktatáshoz, illetve üzemeltetéshez, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatás elvégzésében, azok szervezésében
  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás e területek munkafolyamatainak szervezéséhez
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Fejlesztési életciklus-követés

Képzettség

Amit kérünk Tőled:

  • Felsőfokú szakirányú (informatikai alap + gazdasági kiegészítő) végzettség
  • Minimum 2-3 év banki rendszerszervezői, üzleti elemzői vagy tanácsadói pozícióban szerzett tapasztalat
  • Banki üzleti, banküzemtani ismeretek
  • Rendszerszervezési módszertan ismerete
  • Kitűnő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Kritikus gondolkodásmód, üzleti kérések mögötti valós igények felismerésének képessége
  • Problémaelemző készség és kapcsolódó technikák gyakorlati ismerete (pl. Root Cause Analysis, SWOT)
  • Jó prezentációs készség
  • Megfelelő kapcsolatteremtő képesség
  • Üzleti szintű specifikációs tapasztalatok (use case, wireframe, screen mockup, business process design, stb.)
  • Koncepcionális szintű fejlesztési- és rendszerismeretek (technikai megvalósítókkal való hiteles kommunikációhoz, illetve megoldási alternatívák elemzéséhez szükséges szinten)
  • Stabil, minimum angol középfokú nyelvtudás szóban, írásban

További információk

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi projektek
  • Belső tréning lehetőségek
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest