Application Support Expert

E0ASE01

level required
Associate
Full-time

Állás leírása

Partnercégünk a világ 26 országában jelenlévő, világszerte több mint 7000 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Sikereik alapját kollégáiknak köszönhetik, ezért különösen nagy hangsúlyt fektetnek munkatársaik folyamatos fejlesztésére és karriermenedzsmentjére.

Feladataid lesznek:

  • részvétel az üzleti alkalmazások incidenskezelési folyamatában
  • alkalmazás üzemeltetés Docker és Kubernetes környezetben
  • PL/SQL lekérdezések írása
  • alkalmazások élesítése
  • hibajegyek és a felügyeleti rendszer riasztásainak kezelése
  • napi feladatok végrehajtásának automatizálása
  • rendszergazdák, fejlesztők, mérnök kollégák és más társosztályok munkájának támogatása
  • belsős oktatások szervezése és azokon való részvétel
  • tudásmegosztás az alkalmazás támogatási csoporton belül

Képzettség

Szakmai elvárások:

  • minimum 3 év tapasztalat alkalmazás támogatói és üzemeltetői környezetben
  • erős PL/SQL ismeret
  • Linux alapú kiszolgálókon való magabiztos munkavégzés
  • Docker vagy Kubernetes környezet üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Oracle adatbáziskezelői ismeretek
  • jártasság Java alkalmazás szerverek üzemeltetésében
  • angol nyelvismeret középfokú szinten (írásban és szóban)
  • csapatban és önállóan egyaránt motivált munkavégzés
  • precíz, minőségorientált, proaktív munkavégzés
  • fejlődési igény és új technológiák megtanulására való nyitottság

Előnyök:

  • CI folyamatok és eszközök ismerete
  • DevOps kultúrában szerzett tapasztalat
  • CentOS alapú Linux disztribúciók ismerete
  • Tomcat / Wildfly üzemeltetési tapasztalat
  • ITIL Foundation vagy annál magasabb vizsga
  • pénzügyi szervezetnél szerzett tapasztalat ebben a munkakörben

További információk

Amire számíthatsz:

  • változatosság és önállóság a feladatok tekintetében
  • egyénre szabott karrier út, oktatási terv, szakmai képzéseken való részvétel
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget
  • ingyenes sportolási lehetőség
  • jól felszerelt, központi elhelyezkedésű, modern és kellemes munkakörnyezet